TNPW080549K9BETA
MFR.Part #
TNPW080549K9BETA
JLCPCB Part #
C1723039
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount