P0402E1072BBT
MFR.Part #
P0402E1072BBT
JLCPCB Part #
C4139716
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount