TNPW080542K7BETY
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW080542K7BETY
JLCPCB Part #
C1357281
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 42.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount