Y16361K04000T0W
MFR.Part #
Y16361K04000T0W
JLCPCB Part #
C4261300
Description
-55℃~+150℃ 1.04kΩ 100mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount