TNPW080540K7BETY
MFR.Part #
TNPW080540K7BETY
JLCPCB Part #
C1357253
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 40.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount