TNPW080536R5BETY
MFR.Part #
TNPW080536R5BETY
JLCPCB Part #
C1357678
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 36.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount