CMF5515K830BHEB
MFR.Part #
CMF5515K830BHEB
JLCPCB Part #
C1791002
Description
-55℃~+175℃ 15.83kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS