AT0805BRD07178RL
MFR.Part #
AT0805BRD07178RL
JLCPCB Part #
C856715
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS