TNPW080566R5BETY
MFR.Part #
TNPW080566R5BETY
JLCPCB Part #
C1357856
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount