TNPW080515K6BYEA
MFR.Part #
TNPW080515K6BYEA
JLCPCB Part #
C1720746
Description
-55℃~+155℃ 15.6kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS