RNC50H1213BRRE6
MFR.Part #
RNC50H1213BRRE6
JLCPCB Part #
C1822987
Description
-65℃~+175℃ 100mW 121kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors