RCS2012F1430CS
MFR.Part #
RCS2012F1430CS
JLCPCB Part #
C17494897
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS