PHP00805E2612BBT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PHP00805E2612BBT1
JLCPCB Part #
C4286671
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount