TNPW0805121KBYTA
MFR.Part #
TNPW0805121KBYTA
JLCPCB Part #
C4286111
Description
-55℃~+125℃ 121kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount