TNPW0805121KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805121KBYEA
JLCPCB Part #
C1721171
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS