CA000282R00JE70
MFR.Part #
CA000282R00JE70
JLCPCB Part #
C3540224
Package
Plugin,D4.3xL16mm
Description
-65℃~+275℃ 2W 82Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors ROHS