TNPW080511K0BETA
MFR.Part #
TNPW080511K0BETA
JLCPCB Part #
C1723923
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount