RNC50J7770BSRSL
MFR.Part #
RNC50J7770BSRSL
JLCPCB Part #
C3395358
Description
-65℃~+175℃ 100mW 777Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors