TNPW080511K8BETA
MFR.Part #
TNPW080511K8BETA
JLCPCB Part #
C1723852
Description
-55℃~+125℃ 11.8kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount