TNPW080510K4BETY
MFR.Part #
TNPW080510K4BETY
JLCPCB Part #
C3938911
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount