MAL224651182E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL224651182E3
JLCPCB Part #
C5115833
Package
Plugin,D18xL33.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1800uF 18mm 2.7A@100kHz 26mΩ 33.5mm 50V 6000hrs@125℃ 7.5mm ±20% Plugin,D18xL33.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS