TNPW080511K4BETY
MFR.Part #
TNPW080511K4BETY
JLCPCB Part #
C1729640
Description
-55℃~+125℃ 11.4kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount