TNPW080516K4BETY
MFR.Part #
TNPW080516K4BETY
JLCPCB Part #
C1357850
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 16.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount