TNPW060382R0BETA
MFR.Part #
TNPW060382R0BETA
JLCPCB Part #
C1723569
Description
-55℃~+125℃ 100mW 75V 82Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount