ERC501K8400BHEK500
MFR.Part #
ERC501K8400BHEK500
JLCPCB Part #
C3397616
Description
-65℃~+175℃ 1.84kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS