RC0603BR-0724KL
MFR.Part #
RC0603BR-0724KL
JLCPCB Part #
C20161649
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS