TNPW060382K0BETA
MFR.Part #
TNPW060382K0BETA
JLCPCB Part #
C1722762
Description
-55℃~+125℃ 100mW 75V 82kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount