TNPW060326K1BYTA
MFR.Part #
TNPW060326K1BYTA
JLCPCB Part #
C4196887
Description
-55℃~+125℃ 100mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount