TNPW060326K1BYEA
MFR.Part #
TNPW060326K1BYEA
JLCPCB Part #
C1717608
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS