RM06F4420CT
MFR.Part #
RM06F4420CT
JLCPCB Part #
C4092005
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS