TNPW060326K1BXTA
MFR.Part #
TNPW060326K1BXTA
JLCPCB Part #
C6290166
Description
-55℃~+125℃ 100mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount