SG73S1JTTD1823F
MFR.Part #
SG73S1JTTD1823F
JLCPCB Part #
C4028822
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS