RN60C6492FRE6
MFR.Part #
RN60C6492FRE6
JLCPCB Part #
C1773443
Description
-65℃~+175℃ 250mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors