TNPW0402787RDETD
MFR.Part #
TNPW0402787RDETD
JLCPCB Part #
C2136768
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 50V 62.5mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount