RN73H1ETTP9091F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP9091F25
JLCPCB Part #
C2514074
Description
62.5mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS