CMF5542K200FHEK
MFR.Part #
CMF5542K200FHEK
JLCPCB Part #
C1422194
Description
-55℃~+175℃ 42.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS