TNPW040269R0BETD
MFR.Part #
TNPW040269R0BETD
JLCPCB Part #
C4352328
Description
-55℃~+125℃ 63mW 69Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount