TNPW040262R0BETD
MFR.Part #
TNPW040262R0BETD
JLCPCB Part #
C3950711
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 62Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount