RNC55H1101BSRE665
MFR.Part #
RNC55H1101BSRE665
JLCPCB Part #
C3471345
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors