TNPW040269R8BETD
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW040269R8BETD
JLCPCB Part #
C3997235
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount