TNPW04023K24BYEP
MFR.Part #
TNPW04023K24BYEP
JLCPCB Part #
C20250795
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS