TNPW04023K74BYEP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW04023K74BYEP
JLCPCB Part #
C20250796
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS