TNPW04023K74BYED
MFR.Part #
TNPW04023K74BYED
JLCPCB Part #
C4180048
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS