TNPW040222K1BYED
MFR.Part #
TNPW040222K1BYED
JLCPCB Part #
C1719965
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS