RNC50H2492BRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50H2492BRB14
JLCPCB Part #
C1461368
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 24.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors