RNC65H9091BRR64
MFR.Part #
RNC65H9091BRR64
JLCPCB Part #
C3478102
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors