TNPW040222K1BYEP
MFR.Part #
TNPW040222K1BYEP
JLCPCB Part #
C4111422
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS