TNPW040216K5BETD
MFR.Part #
TNPW040216K5BETD
JLCPCB Part #
C1721798
Description
-55℃~+125℃ 16.5kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount