TNPW040216K0BETD
MFR.Part #
TNPW040216K0BETD
JLCPCB Part #
C1721810
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount