TNPW0603249KBYCN
MFR.Part #
TNPW0603249KBYCN
JLCPCB Part #
C3971960
Description
-55℃~+125℃ 100mW 249kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount